Funkhu

KLE Okul Uygulaması

Funkhu, Öğrenci, veli ve öğretmen arası iletişimi en yüksek seviyede tutmayı hedefleyen sosyal içerikli bir okul uygulamasıdır.

Çocuklarımızın başarısında veli ve öğretmen iletişiminin çok önemli bir yer tuttuğu kanısındayız. Bu düşünceden yola çıkarak okulun veliye, sınav sonuçlarını ve sınav tarihlerini bildiren ödev takibini yapmasını sağlayan, öğretmenler ile anlık yazışma ile iletişim kurmasını sağlayan ve sosyal içerikli Funkhu yazılımını geliştirdik.

Benzer düşünce ile çıkılan yollarda en büyük eksikliklerin başında mobilitenin olamaması geliyor. Funkhu tüm iOS ve Android işletim sistemli telefonlarda çalışır ve velilerin çocukları hakkında tüm bilgilere anlık ulaşmasını sağlar.

Ayrıca Funkhu sayesinde, online test, anket, geri bildirim, dergi ve kitap okuyabilme, servis takip gibi benzersiz özelliklere tek bir uygulama ile ulaşabileceksiniz.

Hedefimiz, görevi sadece çocuklarını okula göndermekle bitmeyen velilerinde, yüksek bilinç ile çocuklarının eğitiminde önemli bir aktör haline getirebilmektir.